Jesteś tutaj

Wydarzenia

Rozmowy biznesowe z delegatami Prowincji Heilongjiang na stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

W dniach 7-10 listopada 2018 Polsko-Chińska Izba Przemysłowo-Handlowa gościła delegatów z Prowincji Heilongjiang z Dyrektorem Generalnym Panem Meng Lin na czele. 

Delegaci uczestniczyli w I Sympozjum Polsko-Chińskim  w Warszawie oraz spotkaniach biznesowych w Trójmieście i województwie pomorskim.

Uroczystość otwarcia Shanghai Polonia Park - Polscy przedsiębiorcy implementują kaszubski drewniany dom odwrócony do Chin

25 kwietnia 2014 roku w miejscowości Fengjing dystrykt Szanghaj odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia pierwszej polskiej inwestycji turystycznej Shanghai Polonia Park.  Honorowy patronat nad tą uroczystością objął Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Szanghaju Pan Krzysztof S. Smyk.

Podpisanie porozumienia z Naczelną Organizacją Techniczną

W listopadzie 2008 roku Prezydent Izby wraz z delegacją z Chin podpisał porozumienie o współpracy z Naczelną Organizacją Techniczną, która od ponad 170 lat zrzesza inżynierów i techników. Ta wspólnota Stowarzyszeń Naukowo Technicznych reprezentuje społeczność techniczną, integruje polskich techników i inżynierów a także działa na rzecz wzmocnienia roli środowiska technicznego.